Rate this post
تور ایتالیا

تور ایتالیا

تور ایتالیا شرایط بسیار آسانی دارد و ایتالیا کشور بسیار زیبایی می باشد که دارای تاریخ و تمدن کهن بوده و شما می توانید در ساخت خانه های این کشور، معماری های بی نظیری را ببینید. معماری های این کشور بسیار خاص و بی نظیر می باشند، به گونه‌ای که همچنان از طرح‌های قدیم در ساخت خانه های خود استفاده می کنند.
کشور ایتالیا از نظر نژاد و تمدن به کشور ایران بسیار نزدیک می باشد، به همین منظور هر ساله افراد زیادی به این منظور به کشور ایتالیا برای گردش و یا مهاجرت سفر می‌کنند. تور ایتالیا می تواند به صورت چند روزه و یا حتی چند هفته باشد که انتخاب آن نیز بر عهده خود مشتریان خواهد بود، به همین منظور شما هنگام ثبت‌نام در این تورها حتماً مدت زمان اقامت خود را بیان کنید که بتوانند خدمات لازم را با توجه به مدت زمان مورد نظر برای شما فراهم کنند و همچنین بلیت‌های رفت و برگشت را نیز برای شما تهیه کنند.

تور ایتالیا یکی از پرطرفدارترین تورها می باشد و علت آن داشتن جاذبه‌های تاریخی و امکانات دیگر در این کشور بوده و همچنین هزینه های آن نیز بسیار کم می باشد، در نتیجه افراد بیشتر به دلیل شرایط اقتصادی ترجیح می دهند که این کشور را برای گردش و سفر خود انتخاب کنند البته تور آنتالیا نیز پیشنهاد می شود.

ایتالیا ، کشوری به پهنای تاریخ

ایتالیا ، کشوری به پهنای تاریخ

تور ایتالیا امروزه متقاضیان بسیاری دارد، زیرا ایتالیا کشور بسیار تاریخی به شمار می‌آید که شاهد جنگ های مختلفی در گذشته بوده و پایتخت این کشور رم می باشد و امروزه این کشور بسیار توسعه یافته است و جزء کشورهای صنعتی پر درآمد به شمار می‌آید. واحد پول این کشور یورو بوده و پرچم آن نیز دارای سه رنگ سبز، سفید و قرمز می باشد که به صورت عمودی قرار دارند.

در دوران باستان رومی ها بر کشور ایتالیا حکمرانی می کردند و بعد از گذشت زمان های زیادی این کشور تحت سلطه پاپ ها و سپس اعراب قرار گرفت و با گذشت زمان به دلیل اینکه شهروندان ایتالیایی حق رای پیدا نمودند، یکپارچگی و اتحاد بین آنها بسیار زیاد شد.

با اینکه کشور ایتالیا در جنگ‌های مختلف پیروز شده بود، از نظر اقتصادی بسیار دچار فشار بود و دولت توانایی هدایت و کنترل این کشور را به خوبی نداشت، به همین منظور برخی از تشکیلات سیاسی روی اقتصاد و رونق این کشور بسیار تاثیرگذار بوده اند. در دوره رژیم فاشیست دگرگونی های بسیار زیادی در زندگی مردم رخ داد و همچنین این رژیم باعث تقویت در زمینه صنعت و کشاورزی نیز شده بود، در نتیجه کشور ایتالیا با گذراندن امپراتوری های مختلف و جنگ های گوناگون یک کشور بسیار قدیمی به شمار می آید.

ویزای شینگن ایتالیا

ویزای شینگن ایتالیا

تور ایتالیا نیازمند ویزا است که ویزا ها انواع مختلفی دارند و یکی از آنها ویزای شینگن ایتالیا می باشد. این ویزا دارای شرایط و ضوابط خاص خود می باشد، در نتیجه افرادی که قصد تهیه این ویزا را دارند نکات بسیار مهمی را برای تهیه این ویزا باید رعایت نمایند. داشتن ویزا به این معنی می باشد که شما مجوز ورود به کشور مورد نظر را دارا می باشید و به راحتی می توانید با داشتن این ویزا به شهرهای مختلف آن سفر کنید، در نتیجه ویزا برای سفر بسیار مهم و ضروری می باشد.

ویزا ها می توانند در زمینه گردشگری، تحصیلی و تجاری باشند، به گونه ای که هر کدام از آنها نیز مدارک خاص خود را دارا می باشند، در نتیجه شما با توجه به نوع ویزای خود باید مدرک آن را ارائه دهید.

برای تهیه ویزای شینگن، مهم ترین نکته داشتن تمکن مالی می باشد، به همین منظور شما باید گردش مالی خود را نیز به عنوان مدارک برای تهیه ویزا ارائه دهید که توسط افسران به خوبی مورد بررسی قرار بگیرد. امروزه خرید تور هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی می باشد که هر کدام از آنها راه دسترسی را برای مشتریان عزیز بسیار آسان نموده است و همچنین خدمات خوبی را نیز به مشتریان خود ارائه می دهند.

خدمات تور ایتالیا

تور ایتالیا با توجه به نوع درخواست مشتریان صورت می‌گیرد ولی با این وجود همه این تورها تمام تلاش خود را می‌کنند که بهترین و با کیفیت ترین خدمات خود را در اختیار گردشگران قرار دهند، زیرا ارائه خدمات مناسب باعث جذب مشتری می شود که برای این افراد نیز از نظر اقتصادی یک مسئله بسیار مهم می باشد و با ارائه خدمات خوب می توانند هر ساله افراد زیادی را برای تور ثبت نام کنند.

یکی از خدمات، رزرو هتل درجه یک می باشد که این هتل ها تمام تجهیزات را به خوبی دارا می باشند که از جمله آنها داشتن غذای مناسب، سرویس بهداشتی و همچنین وسایل نقلیه برای رفت و آمد می باشد. خدمات دیگر، بیمه کردن تمام مسافران بوده که این بیمه شامل بیمه درمانی خواهد بود. این تورها همچنین لیدرهای خاصی را برای افراد در نظر گرفته اند که به زبان فارسی و همچنین ایتالیایی تسلط کامل دارند به همین منظور در حین سفر می‌توانند در زمینه‌های مختلف به مسافران کمک کنند.

با توجه به اینکه شما آشنایی کامل را نسبت به این کشور و شهر ها و مکان های دیدنی آن ندارید، می توانید از لیدر کمک بگیرید تا بتوانید از تمام مکان های زیبا و دیدنی آن به خوبی بازدید کنید. تورها همچنین بلیط های رفت و برگشت شما را نیز خریداری می‌کنند، در نتیجه شما نگرانی بابت پیدا کردن زمان مورد نظر برای برگشتن به کشور را نخواهید داشت.

تسریع در روند دریافت ویزا نیز از خدمات بسیار خوب تورها به شمار می‌آید، زیرا تهیه ویزا یک کار بسیار زمان بر بوده و تورها با ارائه دادن مدارک و دیگر موارد در کمترین زمان می‌توانند ویزا را برای فرد مورد نظر تهیه کنند.

تورهای ترکیبی ایتالیا

تورهای ترکیبی ایتالیا

تور ایتالیا شامل تورهای ترکیبی نیز می باشد که به صورت چند منظوره است. تور ترکیبی ایتالیا، مالتا، اسپانیا و فرانسه یک تور بسیار رویایی خواهد بود که در طول سفر شما شهرهای مختلف آن را مشاهده خواهید نمود. این تور به صورت ۱۰ روزه بوده و همچنین هتل های پنج ستاره و غذا نیز برای مسافران فراهم می باشد. در تور ترکیبی همزمان می توانید به چند نقطه از کشور سفر کنید و ویزای خود را باید از کشوری بگیرید که ورود شما به آن کشور خواهد بود به عنوان مثال شما نمی توانید ویزا را از ایتالیا گرفته و سفرتان از تهران به مجارستان باشد و مدت زمان ماندن شما در این تور بستگی به اعتبار ویزای شما دارد و به دلیل اینکه این نوع ویزا ها معمولا به صورت گروهی درخواست و صادر می شوند، شانس شما برای دریافت ویزا نیز بالاتر خواهد رفت.

استفاده کردن از تورهای ترکیبی باعث می شود که در هزینه سفر بسیار صرفه جویی کنید، زیرا این سفر به صورت فردی هزینه بالایی را در بر دارد و شما با استفاده از تورهای ترکیبی ایتالیا می‌توانید با پرداختن یک بار هزینه از کشورهای مختلف دیدن کنید.

تورهای ترکیبی معمولا بین ۲ تا ۴ کشور انجام می شوند که این تورها در حوزه شینگن خواهند بود. تورهای ترکیبی از نظر کیفیت با تور های دیگر تفاوت خاصی ندارند و شاید بهتر نیز باشند و فقط تفاوت این می باشد که شما  می توانید از چند کشور دیدن کنید

نکات مهم تور ایتالیا

نکات مهم تور ایتالیا

تور ایتالیا نکات مهمی دارد تا بتوانید سفری بسیار خوب و مفرح را برای خود ایجاد کنید، به همین منظور در اینجا به چند مورد از آن می پردازیم تا اطلاعات شما در این زمینه بسیار کامل و جامع تر گردد و سفر خاطره انگیزی را به وجود آورید.

این کشور دارای کلیساهای بسیار زیادی می باشد، به همین منظور تمام افرادی که در کلیسا می‌خواهند حضور داشته باشند حتماً باید از لباس های مناسب و پوشیده استفاده کنند و به خاطر همین از پوشیدن شلوارک و رکابی باید خودداری نمایید.

در زمینه رزرو هتل باید این موضوع را در نظر بگیرید که هزینه هتل ها در شهرهای توریستی آن بسیار زیاد می باشد و به خاطر همین شما می‌توانید در منطقه ای کوچک هتل مورد نظر خود را رزرو کنید که از نظر اقتصادی برای شما بسیار مناسب خواهد بود. هنگامی که شما برای سرو غذا های خوشمزه به رستوران های ایتالیا مراجعه می کنید باید این را در نظر داشته باشید که از تقاضای سس و دیگر موارد جدا خودداری کنید، زیرا این امر به منزله این می باشد که غذای آن ها بد بوده و برای آنها بسیار ناراحت کننده خواهد بود.

ایتالیا دارای فصل تابستان بسیار گرم می باشد و اگر نمی توانید گرمای زیاد را تحمل کنید به هیچ عنوان فصل تابستان را برای سفر خود انتخاب نکنید، زیرا بیشتر افراد این کشور نیز در فصل تابستان به کشورهای دیگر سفر می کنند.

از نظر قواعد راهنمایی و رانندگی کشور ایتالیا اصلاً خوب نمی باشد، به گونه‌ای که مردمان آن کاملاً بی احتیاط رانندگی می‌کنند به همین منظور عبور شما حتی در پیاده روها نیز خطرناک می باشد.

بهترین سفر به ایتالیا

بهترین سفر به ایتالیا

تور ایتالیا شرایط بسیار خوبی دارد و آب و هوای کشور ایتالیا به صورت مدیترانه‌ای بوده و دارای تابستان بسیار داغ می باشد، در صورتی که شمال غرب این کشور زمستان های سردی دارد. داشتن کوه های زیاد در این کشور باعث شده است که شرایط آب و هوایی در نقطه به نقطه و شهرهای مختلف آن بسیار متفاوت باشد، به همین منظور شما با سفر کردن به شهرهای آن شاهد آب و هوای گوناگون خواهید بود.

بهترین زمان سفر به ایتالیا ماه فروردین تا خرداد می باشد که در این فصل هوا کمی آفتابی بوده و نسیم بسیار خنک و دلنشین می وزد. در ماه مرداد تا شهریور به دلیل گرم بودن بیش از حد به هیچ عنوان برای سفر خود انتخاب نکنید، زیرا اکثر رستوران ها و مراکز خرید به دلیل گرمای هوا تعطیل می باشند و شهر نیز خالی از شهروندان بوده به همین منظور قبل از سفر به این کشور حتما به ماه و شرایط آب و هوایی آن توجه کنید و بعد از آن شروع به تهیه ویزا و ثبت نام در تور مورد نظر نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

خانه
ورود/ ثبت نام
تورها
اخذ ویزا