Rate this post
تور ارزان و قیمت مناسب سریلانکا

تور ارزان و قیمت مناسب سریلانکا

تور ارزان و قیمت مناسب سریلانکا : سریلانکا، کشور پهناوری نیست و نسبت به دیگر کشور ها کوچک می باشد که این کشور در جنوب هندوستان قرار گرفته است. تور سریلانکا به خاطر داشتن سواحل فوق العاده زیبا و همچنین طبیعتی فوق‌العاده در بین تمامی گردشگران معروف شده است. این سرزمین قدیمی دارای تعداد گوناگون نژاد و دارای انواع دین است و همین موضوع سبب شده تا به کشوری چند فرهنگی با آداب و رسوم گوناگون تبدیل شود.

اما ممکن است اولین چیزی که در بدو ورود شما به کشور سریلانکا مورد توجه شما قرار بگیرد ، تماشا و مشاهده ی مردم شاد و پرانگیزه این کشور کوچک باشد. آن‌ها آنچنان میهمان نواز و مهربان و خونگرم هستند که لحظه‌ای لبخند و مهربانی از روی لب و دلشان جدا نمی‌شود و شما ذره ای احساس غربت نخواهید کرد .

 تور سریلانکا با همه ی زیبایی‌هایش، یک عدد مجموعه‌ی کامل و مورد رضایت همه است به گونه ای که از هر آنچه که شما از سفر انتظار دارید در اختیارتان می باشد و سفری دل انگیز را تجربه خواهید کرد .

چرا به سریلانکا سفر کنیم

محبوبیت سفر به سریلانکا

بهتر است قبل از سفر به تور ارزان و قیمت مناسب سریلانکا یا هر کشور و هر شهری در مورد ویژگی ها و همچنین معایب آن مکان اطلاعات زیادی را کسب کنید، زیرا ممکن است شما اولویت‌هایی برای سفر خود داشته باشید که آن مکان که انتخاب کرده اید کاملا با اولویت های شما متفاوت باشد.

 اگر می خواهید که به کشور سریلانکا سفر کنید قبل از هر چیز تمامی ویژگی ها و همچنین نقاط ضعف این کشور را مطالعه کنید.

یکی از دلایل مهم و اصلی که کشور سریلانکا  برای سفر کردن مقصدی عالی می باشد ، وجود امنیت در این کشور می باشد، زیرا مردم سریلانکا فوق العاده خونگرم و همچنین با محبت هستند و رفتارهای بسیار محترمانه با تمامی مردم با هر نژاد و ملیت توریست‌ و گردشگران خارجی دارند. در کل ارتباط برقرار کردن با مردم در این کشور کوچک و پرسیدن آدرس کار بسیار آسانی می باشد و هیچ گاه این افراد از توریست های غریبه سواستفاده مالی و یا…. نمی‌کنند و به دلیل مهربانی آنها می توانید با خیال راحت در این کشور مدتی را بگذرانید .

برای صحبت کردن با افراد این کشور مطمئنا با رویی گشاده و با حوصله با شما برخورد خواهند کرد . همچنین بهتر است در سفرتان به سریلانکا با رانندگان تاکسی سر هزینه ی رفت و آمد به توافق برسید همچنین در نظر داشته باشید که واحد پول خودشان را باید داشته باشید و حتما قبل از اینکه سوار تاکسی شوید از مسئول هتل یا راهنما که تور شما را به دست دارد در مورد قیمت ها سوال بپرسید تا به راحتی رفت و آمد کنید.

 به دلیل وجود بسیار زیاد توریست ها به این کشور، به گونه ای شده است که مردم این کشور با تمامی ملیت ها و زبان ها آشناییت دارند و وقتی فردی غریب و توریست خارجی را می بینند تعجب نمی‌کنند و با زبان یا اشاره یا … می توانید خواسته ی خود را به آنها بفهمانید.

 همچنین این کشور به کشوری شاد معروف می باشد به طوری که هنگام سفر و بازه ی زمانی که شما در این کشور هستید با تعداد بسیار زیادی جشنواره های شاد و رقص و آواز مواجه می شوید که افراد زیادی به این جشنواره ها می روند و خوش میگذرانند. برای گذراندن اوقاتی خوش حتما از جشنواره ها استفاده کنید البته هر جشنواره موقعی دارد و بنا به دلیل خاصی انجام میگردد.

این کشور دارای چندین شهر معروف و خوش آب و هوا می باشد که اکثرا دارای طبیعتی سرسبز و بکر می باشند که این موضوع باعث شده است در اکثر فصل ها گردشگر احساس نارضایتی نداشته باشد و بتواند از تمامی مناطق گردشگری این کشور به خوبی دیدن کند و اکثر شهر های معروف آن را سر بزند.

سواحل زیبای سریلانکا

سواحل سریلانکا

یکی دیگر از موضوعاتی که باید در رابطه باهنگام سفر با تور ارزان و قیمت مناسب سریلانکا باید بدانید و قبل از سفر به این منطقه باید در مورد آن اطلاعات داشته باشید، این است که به خاطر جزیره بودن این کشور کوچک ، می توانید در اکثر شهرها و نقاط این کشور ساحل های زیبای خاص، درجه یک و شگفت انگیزی را تماشا کنید.

اکثر افراد که به کلمبو سفر می کنند به محض رسیدن به این شهر از ساحل نگومبو که فوق العاده است دیدن می کنند. اصلی ترین خصلت ساحل نگومبو که سبب محبوبیت و شهرت آن شده، خلوت بودن آن است.

 وجود ماهی و موجودات زنده و همچنین انواع ماهی ها باعث شده است افراد زیادی برای ماهی گیری به این سواحل بروند و سرگرمی جالبی برای اکثر افراد می باشد، به همین دلیل وقتی به این سواحل می روید افراد زیادی مشغول ماهیگری هستند.

 همین خصلت ها در کنار هم سبب شده تا این ساحل به عنوان ساحل زیبا و محبوب و معروف کشور کوچک سریلانکا شناخته شود. همچنین این کشور دارای سواحل بزرگ و کوچک دیگری است که تمامی شهر های این کشور را به شهر های ساحلی تبدیل کرده است و به دلیل وجود ساحل در این کشور از آب و هوایی مرطوب و همچنین فضایی سرسبز تشکیل شده است.

چگونگی خرید تور سریلانکا

نحوه ی خرید تور سریلانکا

برای مسافرت کردن با تور ارزان و قیمت مناسب سریلانکا احتیاجی به گرفتن ویزا نیست و ویزای شما به صورت فرودگاهی تصویب می‌شود و کار شما را آسان تر می کند. شما با این ویزا قادر هستید تا 30 روز در کشور کوچک سریلانکا مقیم باشید.

برای درخواست ویزای فرودگاهی سریلانکا باید حتما گذرنامه با مدت بیشتر از 6 ماه اعتبار ارائه کنید و هزینه آن تقریبا 40 دلار آمریکا می‌باشد. در صورتی که بخواهید بیشتر از 30 روز در کشور کوچک سریلانکا مقیم باشید و در آنجا بمانید ، باید درخواست ویزای خود را به صورت آنلاین و سایت های اصلی به کنسولگری سریلانکا فرستاده و منتظر تایید درخواست خود باشید.

 اگر به عنوان توریست خارجی به این کشور از هر کجای دنیا سفر می کنید بهتر است سفر گروهی داشته باشید. در تورهای گروهی و دوستانه کشور سریلانکا ، تورلیدر دارید ، به همین دلیل از ویژگی های حضور تورلیدر در سفرتان می‌توان به برگزاری گشت‌های شهری و گشت و گذار در هر جای دیدنی ، راهنمایی در پرداخت هزینه‌ها و همچنین صحبت با افراد آن کشور، راهنمایی برای جابجایی در شهر و همچنین یافتن اماکن تفریحی و گردشگری و راهنمایی در تمامی فعالیت ها اشاره کرد.

البته اگر اولین سفرتان به این کشور است و تا به حال سفر خارج از کشور نداشته اید بهتر است این کار را بکنید. اما اگر فکر می‌کنید که می توانید از پس همه ی این فعالیت های ذکر شده و دیگر فعالیت ها بر‌آیید، قطعا سفر انفرادی به شما پیشنهاد می‌شود ، زیرا در سفر انفرادی تمامی فعالیت ها با خودتان است و ساعت و مکان مشخصی ندارد و با اختیار تمام می توانید به گشت و گذار یا هدفتان برای سفر رسیدگی کنید.

بعد از اینکه تصمیم گرفتید که چگونه می خواهید سفر کنید، تمامی مدارک لازم را به همراه داشتید. خدید تور این کشور هم مانند بقیه تورها کار آسانی است که شما می توانید به راحتی به صورت آنلاین با حضوری این فعالیت را انجام دهید و تاریخ و هتل و … مورد پسند خود را انتخاب کنید تا تمامی امکانات تور متناسب با اولویت های خودتان باشد.

اگر عاشق سواحل زیبا هستید پیشنهاد می کنیم مقاله تور ارزان کیش را دنبال کنید

بهترین زمان خرید تور سریلانکا

مراکز خرید سریلانکا

 هنگام سفر با تور ارزان و قیمت مناسب سریلانکا  خالی از لطف نیست که بدانید بزرگ ترین و اصلی ترین مراکز خرید سریلانکا در شهر بسیار زیبای کلمبو که پایتخت نسبتا بزرگ این کشور می باشد ، واقع شده اند و اکثرا گردشگرانی که به سریلانکا مسافرت می کنند حتما از این شهر زیبا دیدن می کنند، زیرا این شهر یکی از بهترین شهرهای توریستی و همچنین گردشگری سریلانکا است و به دلیل پایتخت بودن از اهمیت فراوانی برخوردار است.

 این کشور مخصوصا شهر کلمبو دارای مراکز خرید و بازار های زیادی است که حتما در سفرتان از آنها دیدن کنید، زیرا حتما می توانید خریدهای بسیار خوب و متنوعی داشته باشید.

 تنوع تمامی مراکز تجاری و خرید در کشور سریلانکا و شهر کلمبو به حدی زیاد می باشد که مردم زیادی از کشورهای همسایه و همچنین درون کشور برای خرید کردن انواع وسایل از پوشاک تا لوازم خانه به این شهر می آیند و خرید میکنند ، پس بهتر است که بزرگ ترین و پرتنوع ترین مراکز خرید کشور سریلانکا را قبل از هر چیز بشناسید تا بتوانید با آگاهی و توجه بیشتر خرید کنید و ارزان تر و باکیفیت ترین وسایل را بخرید.

 Laksala نام یکی از فروشگاه های بزرگ این کشور است که از بزرگ ‌ترین فروشگاه‌ ها است که دارای شعبه های زیاد در این کشور است  و بزرگ ترین و اصلی ترین شعبه آن در پایتخت یعنی شهر کلمبو می باشد.

 در این فروشگاه انواع وسایل یافت می شوند و اگر به دنبال ، صنایع دستی هستید و به این طور وسایل علاقه دارید این مکان بهشتی برای شما خاص پسندان می باشد که می توان هر آن چه را که بخواهید در این فروشگاه بزرگ پیدا کنید. وسایل و کالاهایی مانند ظروف برنجی درجه یک و نقره‌ای و چوبی اصل ، صنایع دستی ساخته شده با شاخ بوفالو و تاریخی  و یا الیاف طبیعی و دیگر موارد.

مرکز خرید بزرگ و خاص سیتی در واقع یکی از اصلی ‌ترین مراکز خرید در خیابان Galle Road است که به شکل یک مجموعه تجاری و خرید در چند طبقه مجزا و پرتنوع می باشد و همچنین این مرکز خرید در بین گردشگران بسیار محبوب و معروف است، زیرا این مرکز بسیار بزرگ و شیک و همچنین دارای سیستم سرمایشی و .. می باشد که مکانی عالی برای گردشگرانی است که قصد خرید دارند .

این مرکز خرید دارای رستوران فست فود و همچنین انواع غذا ها است و دارای امکاناتی مانند سینما و … نیز است.

بهترین زمان سفر با تور به سریلانکا

بهترین زمان برای تور سریلانکا

برای سفرکردن هنگام سفر با تور ارزان و قیمت مناسب سریلانکا باید آب و هوا و قیمت تور ها را نیز در نظر بگیرید. این کشور به دلیل وجود اماکن بسیار زیاد دیدنی قیمت بالایی دارد و برای سفر کردن به آنجا بیشتر از تور های تخفیف خورده استفاده می کنند. اگر میخواهید در فصلی از سال که کمتر کسی به این کشور سفر میکند سفر کنید باید تابستان را انتخاب کنید. در تابستان افراد زیادی به این کشور سفر نمی کنند، زیرا این کشور به دلیل وجود ساحل در اطرافش و موقعیت جزیره ای خود دارای رطوبت هوای بسیار زیادی می باشد که در تابستان این رطوبت به اوج می رسد.

همچنین اگر می خواهید از تخفیفات تور این کشور برخوردار باشید و این کشور بسیار شلوغ نباشد در این فصل و بازه زمانی سفر کنید ،اما باید مقاومت خوبی در برابر گرما و رطوبت داشته باشید.

اما اگر می خواهید مسافرتی به یادماندنی و با هوایی عالی داشته باشید و به گرما عادت ندارید بهتر است در اوایل کریسمس و قبل آن به آنجا سفر کنید، زیرا حال و هوای فوق العاده ای کل کشور را در برمی گیرد و جشنواره های بسیار زیادی در این تایم انجام می شود و این کشور بسیار شاد و پر انرژی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

خانه
ورود/ ثبت نام
تورها
اخذ ویزا