Rate this post

اطلاعات سفر در یک نگاه

شروع قیمت ها

2,400,000 تومان

تاریخ اعتبار

کشور مقصد

ایران

شهر مقصد

کیش

مدت اقامت

3 شب و 4 روز

تور کیش از تهران 3 شب و 4 روز ارزان قیمت ویژه بهار+ بهترین هتل های 5 ستاره ⭐️ + ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی ✅ با آژانس مسافتی کوشا گشت

اطلاعات سفر در یک نگاه

شروع قیمت ها

2,400,000 تومان

تاریخ اعتبار

16 اردبهشت الی 19 اردیبهشت

کشور مقصد

ایران

شهر مقصد

کیش

مدت اقامت

3 شب و 4 روز

هتل پانیذ کیش

درجه هتل

2/5

خدمات هتل

B.B

هر نفر در اتاق دو تخته

2,400,000 تومان

هر نفر در اتاق یک تخته

3,000,000 تومان

هر نفر در اتاق سه تخته

2,300,000 تومان

2 تا 6 سال بدون تخت

پارمیس

درجه هتل

5/5

خدمات هتل

B.B

هر نفر در اتاق دو تخته

2,940,000 تومان

هر نفر در اتاق یک تخته

4,080,000 تومان

هر نفر در اتاق سه تخته

2,750,000 تومان

2 تا 6 سال بدون تخت

هلیا

درجه هتل

4/5

خدمات هتل

B.B

هر نفر در اتاق دو تخته

3,000,000 تومان

هر نفر در اتاق یک تخته

4,200,000 تومان

هر نفر در اتاق سه تخته

2,750,000 تومان

2 تا 6 سال بدون تخت

پارمیدا

درجه هتل

4/5

خدمات هتل

B.B

هر نفر در اتاق دو تخته

3,150,000 تومان

هر نفر در اتاق یک تخته

4,500,000 تومان

هر نفر در اتاق سه تخته

2,900,000 تومان

2 تا 6 سال بدون تخت

بین المللی کیش

درجه هتل

4/5

خدمات هتل

B.B

هر نفر در اتاق دو تخته

3,585,000 تومان

هر نفر در اتاق یک تخته

4,510,000 تومان

هر نفر در اتاق سه تخته

3,225,000 تومان

2 تا 6 سال بدون تخت

اطلاعات هتل

نام هتل

درجه هتل

خدمات هتل

هر نفر در اتاق دوتخته

هر نفر در اتاق یک تخته

هر نفر در اتاق سه تخته

2 تا 6 سال بدون تخت

هتل پانیذ کیش

2/5

B.B

2,400,000 تومان
3,000,000 تومان
2,300,000 تومان

NA

پارمیس

5/5

B.B

2,940,000 تومان
2,940,000 تومان
2,940,000 تومان

NA

هلیا
4/5

B.B

3,000,000 تومان
4,200,000 تومان
2,750,000 تومان

NA

پارمیدا
4/5

B.B

3,150,000 تومان
4,500,000 تومان
2,900,000 تومان

NA

بین المللی کیش

5/5

B.B

3,585,000 تومان
4,510,000 تومان
3,225,000 تومان

NA

تور ارزان و مناسب کیش

تور ارزان و مناسب کیش یکی از محبوب ترین تورها در بین تور های داخلی می باشد که توسط آژانس های مسافرتی مختلفی اجرا می شود.

جزیره کیش یکی از مهم ترین جادبه های توریستی و گردشگری در ایران می باشد که سالانه میلیون ها نفر از این جزیره دیدن می کنند. همان طور که می دانید این جزیره در قسمت جنوبی ایران و در دریای خلیج فارس واقع می باشد و جزو قسمت های شهرستان بندر لنگه که در استان هرمزگن قرار دارد به شمار می آید. جمعیت این جزیره بالغ بر ۳۹,۸۵۳ نفر براورد شده است.

 به افرادی که در این جزیره زندگی می کنند یا به عبارتی به افراد بومی این جزیره اصطلاحا کیش وند گفته می شود. در سال های اخیر کیش با پیشرفتی که در حوزه گردشگری داشته است توانسته که میلیون ها گردشگر خارجی و داخلی را جذب کند به طوری که طبق آمار به دست آمده به طور میانگین سالانه حدودا یک میلیون و هفتصد هزار نفر از این جزیره بازدید می کنند. مساحت این جزیره نیز حدود ۹۰ کیلومتر مربع می باشد.

 کیش از نظر موقعتی نیز دارای موقعیتی مناسب و ممتازی می باشد. این جزیره با اینکه هیچ رودخانه ی دائمی ای ندارد اما دارای منابع بسیار زیادی از آب شیرین می باشد که یکی از دلایل اهمیت این جزیره نیز همین موضوع می باشد .

کیش وندها یا همان افراد بومی این جزیره نیز افرادی بسیار خون گرم و مهمان نواز می باشند. همچنین دارای فرهنگ غنی با سنت های قدیمی نیز می باشند .

 در ادامه این مقاله قصد داریم که به بررسی تور های جزیره کیش و همچنین توضیح بیشتر در رابطه با سفر به جزیره زیبا کیش که معروف به جزیره مرجان ها می باشد بپردازیم .

برنامه تفریحات تور کیش

تور ارزان و مناسب کیش می تواند برای افرادی که علاقه به تفریحات روز دنیا دارند بسیار مناسب باشد ، زیرا جزیره کیش در سال های اخیر توانسته که با ایجاد مکان های تفریحی و گردشگری به یک مقصد مناسب برای گردشگران تبدیل شود . در این قسمت قصد داریم که برخی از مهم ترین مناطق گردشگری و تفریحی این جزیره را به طور مختصر معرفی کنیم.

 برخی از مهم ترین مکان های دیدنی که کمتر کسی می باشد که در سفر به این جزیره از آنها دیدن نکند عبارت است از :

 ۱ ) دره پرتغالی ها : یکی از مکان های گردشگری در کیش که افراد زیادی از ان دیدن می کنند دره پرتغالی ها می باشد. علت نام گذاری این دره نیز به دلیل ان است که پرتغالی‌ ها در این محل سکونت داشتند. این منطقه دارای محیطی سرسبز می باشد و یکی از معروف ترین درخت ها که درخت کهنسال انجیر معابد می باشد نیز در این منطقه قرار دارد .

۲ ) پایاب کیش : یکی از قدیمی ترین و تاریخی ترین مکان های جزیر،ه پایاب کیش می باشد. این پایاب دارای قدمتی 2000 ساله می باشد که در سال های اخیر با بازسازی های صورت گرفته به یکی از جاذبه های گردشگری در کیش تبدیل شده است که افراد زیادی از ان دیدن می کنند.

‌در این پایاب انواع رستوران ها و چایخانه‌ ها قرار دارد که حالت سنتی دارد . نام این منطقه نیز بر گرفته از دو کلمه پای و آب می باشد که منطور از ان نزدیکی به آب می باشد. اما در حالت کلی به منطقه هایی پایاب می گویند که شیب تند است و همچنین در کنار قنات و یا چاه قرار گرفته است .

 ۳ )‌ قلعه جنی کیش : یکی دیگر از مناطق تاریخی و قدیمی کیش قلعه جنی می باشد. این قلعه در گذشته محل خدمت سربازان بوده است اما داستان های زیادی پشت ان است که از دهه چهل به بعد گزارش‌‌ های مختلفی مبنی بر وجود جن و اتفاقات عجیب و غریب وجود داشت که علت نام گذاری این قلعه نیز همین موضوع می باشد .

 ۴ ) بوستان آهوان کیش : یکی دیگر از مناطق دیدنی کیش بوستان آهوان می باشد. ‌جزیره کیش دارای بوستان های زیادی می باشد که بوستان آهوان یکی از انها می باشد. این بوستان در سال 1380 ایجاد شد و در ان جانداران مختلفی نگه داری می شود اما آهو ها به صورت آزادانه در این پارک زندگی می کنند که دلیل نام گذاری این بوستان نیز همین موضوع می باشد .

 ۵ ) شهر زیرزمینی کاریز : همان طور که می دانید قنات های زیادی در جزیره کیش وجود دارد که از زمان های قدیم باقی مانده اند. همین قنات های قدیمی باعث ایجاد این شهر زیرزمینی شده اند. وسعت شهر زیرزمینی کاریز حدودا 10 هزار متر مربع می باشد که در عمق یک متری از سطح زمین واقع است.

 در این منطقه انواع رستوران ، موزه ، سالن های مختلف و … موجود می باشد که شما می توانید با حضور در این شهر زیرزمینی از این مکان ها استفاده کنید .

 ۶ )‌ ساحل مرجان کیش : جزیره کیش ساحل های زیادی دارد ‌اما یکی از خاص ترین های ان ساحل مرجان می باشد. ساحل مرجان در قسمت شرقی جزیره قرار دارد و دارای ساحلی بسیار زلال و شفاف می باشد که می تواند برای افراد بسیار آرامش بخش باشد .

 ۷ )‌ جزیره هندورابی : از دیگر مکان های دیدنی کیش ،‌ جزیره هندورابی می باشد. این جزیره در فاصله کمی از کیش قرار دارد و دارای ساحلی زیبا ، شنی و تخته سنگهای محلی است .

 ۸ ) خانه بومیان کیش : کیش مکان های تاریخی زیادی دارد که یکی از انها خانه بومیان می باشد که دارای قدمتی 200 ساله می باشد.این خانه در یکی از قدیمی ترین محله های کیش قرار دارد .

۹ ) پارک آبی اوشن : تفریحات ابی از اولین گزینه ها در کیش می باشد ‌ به همین دلیل مناطق مختلفی برای تفریحات آبی در این جزیره ساخته شده است ، پارک آبی اوشن یکی از مکان ها می باشد .

پارک آبی اوشن پیشرفته ترین و بزرگ ترین پارک های ابی در کل کشور نیز می باشد و بسیاری از مکان های دیگر همانند گذر هنرمندان جزیره کیش ، پارک ساحلی میرمهنا کیش ، پارک دلفین ها یا دلفیناریوم ، آب انبار کیش و … .در کیش قرار دارد.

پیشنهاد میکنیم مقاله تور قیمت مناسب چابهار را نیز از دست ندهید

تور ارزان و لحظه آخری کیش

تور ارزان و مناسب کیش را می توانید به صورت لحظه اخری خریداری کنید. شاید بپرسید که منظور از تور های لحظه اخری چیست، در این بخش به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت و توضیح خواهیم داد که منظور از این گونه تور ها چیست .

ممکن است که کلمه لحظه اخری را در بسیاری از حوزه های دیگر همانند بلیط هواپیما نیز شنیده باشید ، تور لحظه اخری به دسته ای از تور ها اطلاق می شود که با کمترین فاصله با زمان اجرا تور به فروش می رسند.‌ معمولا این فاصله بین یک تا دو روز قبل تور می باشد ،‌ در این مواقع قیمت تور ها به شدت حتی تا نصف قیمت افت می کند و به همین دلیل در دسته تور های ارزان قرار می گیرد.

 علت این عمل نیز عدم تکمیل ظرفیت سهمیه رزرو شده می باشد ، یعنی زمانی که تعداد افرادی که تور را خریداری کرده اند کمتر از مقداری باشد که آژانس ها رزرو کرده اند باشد .

 چند روز قبل از سفر آژانس های مسافرتی تور های خود را با تخفیف های زیاد بین 10% تا 50% می فروشند اما خدماتی که ارائه می شود همان خدمات تور اصلی می باشد .

معمولا تور های لحظه اخر برای کسانی مناسب است که بتوانند به صورت فوری و بدون برنامه ریزی قبلی در عرض چند روز اماده سفر شوند ، زیرا در غیر این صورت پیدا کردن تور با قیمت پایین به صورت لحظه اخری کمی دشوار می باشد.

 نکته دیگری که باید در رابطه با تور لحظه آخری در نظر داشته باشید این است که این تور ها همیشه موجود نیستند ،‌ به خصوص در زمان هایی که تقاضا برای تور ها بالا می باشد، زیرا در این صورت ظرفیت ها کامل پر می شود و دیگر جای خالی وجود ندارد.

برای تور های کیش نیز همه موارد ذکر شده برقرار است. اگر که قصد دارید از این تور های لحظه اخری استفاده کنید بهتر است در زمان هایی که تعداد سفر ها کم است اقدام به خرید تور کنید .

اگر به دنبال تور در  جزیره هستید پیشنهاد می کنیم مقاله تور ارزان قشم را نیز دنبال نمائید

عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت تور کیش

قیمت تور کیش ارزان بسته به عوامل مختلفی می تواند که تغیر کند. در این قسمت به بررسی برخی از مهم ترین عواملی که بر روی قیمت تور های کیش تاثیر دارد می پردازیم .

برخی از مهم ترین این عوامل عبارت است از :

 ۱ )‌ نوع تور : تور هایی که توسط آژانس ها ارائه می شود دارای انواع مختلفی می باشند که هر کدام دارای ویژگی های مختلفی می باشد. این مورد از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت تور می باشد، زیرا بسته به اینکه محل اقامت شما کجاست ،‌ با چه پروازی به مقصد می رسید ، تعداد روز اجرایی تور و … قیمت تور را افزایش و کاهش می دهد .

 ۲ ) آژانس های مسافرتی : اینکه شما از تور کدام آژانس استفاده می کنید قیمت تور را ممکن است  تغییر دهد، زیرا که ممکن است که آژانس ها بسته به سابقه و معروفیت خود هزینه های اضافی دریافت کنند .

۳ )‌ زمان سفر : از دیگر عوامل مهم زمان سفر شما می باشد، زیرا در زمان هایی که تقاضا برای تور ها زیاد است مانند تعطیلات و یا زمانی که آب و هوا برای سفر به کیش مناسب است و … قیمت تور ها افزایش می یابد و پیدا کردن تور لحظه اخری نیز دشوار می باشد. پس اگر هزینه محدود دارید بهتر است در زمان هایی که تقاضای تور به حداقل می رسد تورها را خریداری کنید .

 به طور کلی تورهای کیش از گران ترین تور های داخلی می باشد اما باز شما با توجه به نکاتی که ذکر کردیم می توانید تور ها را با قیمت کمتر خریداری کنید .

عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت هتل‌های کیش

 تور کیش ارزان بسته به امکاناتی که آژانس ها در نظر می گیرند  قیمتهای متفاوت دارد. یکی از مهم ترین عوامل، هتل محل اقامت شما می باشد.

 هتل های مختلفی در سطح های مختلف کیفیت در کیش موجود می باشد. ‌بسته به اینکه هتل شما چگونه است و در چه سطحی قرار دارد بدیهی است که هزینه ها تغییر می کند که این مورد نیز اگر قرار است از تور استفاده کنید توسط آژانس ها انتخاب می شود که شما با بررسی تور های مختلف می توانید هتل مورد نظر را انتخاب کنید .

برخی از معروف ترین هتل های کیش عبارت است از : هتل ترنج ، هتل مارینا ، هتل داریوش ، هتل فلامینگو ، هتل سورینت مریم، هتل صدف ، هتل هلیا ، هتل ستاره سان‌ رایز ، هتل پارسیان ، هتل ستاره آرامش  و … که هر کدام دارای هزینه های متفاوت برای اقامت شما می باشند .

بهترین زمان برای رزرو تورهای لحظه آخری کیش

تور ارزان کیش را می توانید در زمان های خاص از طریق تورهای لحظه آخری تهیه کنید. منظور از زمان خاص زمانی است که افراد زیادی تور های مربوط به کیش را خریداری نمی کنند، یعنی تقاضا برای تورهای کیش کم می باشد و ظرفیت تورها تا چند روز قبل از اجرا هنوز پر نشده است . این زمان معمولا مواقعی می باشد که تعطیلات نباشد و آب و هوای کیش نیز به طوری نباشد که بهترین آب و هوا باشد، یعنی درست زمانی که افراد دوست دارند به این شهر سفر کنند .

معمولا در بهار هوای کیش بادی ، در تابستان بسیار شرجی و گرم ، در پاییز دما و رطوبت هوا تا حد قابل توجه ای کاهش و در زمستان آب و هوای بهاری و بسیار معتدل می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

خانه
ورود/ ثبت نام
تورها
اخذ ویزا