• imageframe-image

 

شرکت خدمات مسافرتی کوشا گشت فرهاد

 

 از سال 1387 فعالیت خود را در خیابان کارگر جنوبی  بین جمهوری و آذربایجان ، پلاک 1149 آغاز نمود و با برخورداری از مجوزهای سازمان هواپیمایی کشوری ( بند الف) سازمان گردشگری و میراث فرهنگی (بند ب) و سازمان حج و زیارت ( بند پ) و راه آهن جمهوری اسلامی   با سالها تجربه موفق در صنعت گردشگری ،همواره در تلاش برای ارائه خدمات مطلوب تر و بهبود شیوه های خود بوده است . ما در تمام این سالها  خدمات خود را مشتری محور برنامه ریزی نموده ایم و سعی بر آن داشته ایم  تا از دید  شما مشتریان گرامی به این صنعت بنگریم و خواست شما را بفهمیم . فلذا درتلاشیم تا با راه اندازی این سایت و استفاده از نظرات شما مشتریان گرامی که همواره در این سالها همراه ما بوده اید  ، هر چه بیشتر در این صنعت پیشتاز بوده و نیازهای شما عزیزان را به بهترین شکل پاسخگو باشیم .

 

رویکرد ما همواره جلب رضایت شما مشتریان گرانقدر است و بقا خود را وامدار وجودتان هستیم ،  برآنیم  کلیه خدمات حوزه گردشگری را با بهترین کیفیت موجود و در عین حال نازلترین هزینه ممکن ارائه دهیم .

 

هم چنین این شرکت با تکیه برتعهد و دانش و تجربه  خود با بهره گیری از تمام امکانات صنعت گردشگری آماده ارائه کلیه خدمات به صورت ویژه به سازمانها و موسسات و نهادها  میباشد .

در پاسخ به اطمینان مشتریان عزیزمان و با ایمان به توانایی ، تجربه و مسئولیت پذیری خود و با توجه به کسرت درخواست روزافزون سفر به اروپا ،  خدمات ویزای شنگن را بصورت کاملا تضمینی ارائه میدهیم و در صورت عدم اخذ ویزا کلیه مبالغ پرداختی به آژانس را صد در صد به شما عودت خواهیم داد تا با خیالی آسوده نسبت به برنامه ریزی سفر خود اقدام نمایید و مطمئن شوید که تمام تلاشمان را در جهت اخذ ویزای شما انجام می دهیم .

 

همچنین این شرکت به عنوان مشاور رسمی کالج بین المللی AIC   با 25سال سابقه ،  بصورت کاملا رایگان شما را در انجام امور مربوطه راهنمایی میکند تا با بهترین انتخاب ممکن در کمترین زمان ،  پلی برای رسیدن شما به آینده درخشانتان باشیم .

 

 

With more than 10 years of experience in the tourism industry, we have valid licenses, accurately identify customer needs and review and improve existing services in the field of tourism, attract customers and satisfy them

ارزش های اصلی ما

tab-image

تور پارک اقیانوس

 

tab-image

تور پارک اقیانوس

 

tab-image

تور پارک اقیانوس

 

3200
مکان های شگفت انگیز برای بازدید
5738
هتل های 5 ستاره
4509
خطوط هوایی برای سفر
3200
حمل و نقل VIP