ویزای شینگن

شرکت خدمات مسافرتی کوشا گشت فرهاد در سال 1387 فعالیت خود را در خیابان کارگر جنوبی  بین جمهوری و آذربایجان ، پلاک 1149  آغاز نمود ، این شرکت که دارای مجوزهای هواپیمایی کشوری ( بند الف) سازمان گردشگری (بند ب) و سازمان حج و زیارت ( بند پ)  می باشد  همواره در طول این سال ها به دنبال خدمات رسانی مناسب  به مشتریان گرانقدر خود بوده است .

در راستای حمایت هرچه بیشتر از مشتریان ارجمند خود که در طول این سالها همواره ما را برای سفرهای خود انتخاب کرده اند و با توجه به تجربیات ارزشمند گروه ارائه خدمات آرین در حوزه اروپایی  ، با افزایش درخواست     مشتریان عزیز جهت استفاده از خدمات ویزای شینگن  بر آن شدیم تا با راه اندازی سایت ،با هدف تسهیل ارائه خدمات حوزه اروپا ،  با بهترین شرایط و مناسب ترین قیمت ، سفری دلپذیر و به یاد ماندنی را رقم بزنیم .

سفرهای اروپایی و ویزای شینگن

اولین قدم برای سفرهای اروپایی حوزه شنگن اخذ ویزای آن کشور است اما توجه داشته باشید صدور ویزا در نهایت در اختیار کنسول کشور مطبوع می باشد و هیچ آژانس و کارگزاری نمیتواند تضمین صددرصدی در اخذ ویزا به مشتری بدهد پس فریب نخورده و پول خود را از دست ندهید . با توجه به گلایه مشتریان عزیز از بعضی آژانس های مسافرتی که اقدام به ارائه خدمات ویزای نامناسب کرده وحتی پس از ریجکتی تنها نیمی از وجه را عودت می دهند چه بسا تمایل بیشتری جهت ریجکتی و دریافت 50 درصد داشته باشند تا بخواهند دشواریهای ارائه خدمات صحیح را متحمل شوند لذا با ارائه خدمات نامناسب منجر به بالا رفتن درصد ریجکتی مسافران گردیده و شانس ویزا را برای همه مشتریان کم می کنند .

در پاسخ به اطمینان مشتریان عزیزمان و با ایمان به توانایی ، تجربه و مسئولیت پذیری خود در ارائه خدمات تضمین می کند در صورت عدم اخذ ویزا کلیه مبالغ پرداختی به آژانس را صد در صد به شما باز خواهد گرداند تا با خیالی آسوده نسبت به برنامه ریزی سفر خود اقدام نمایید و بدانید تمام تلاشمان را در جهت اخذ ویزای شما انجام می دهیم .

ویزای شنگن یکی از معتبر ترین ویزاهای حال حاضر جهان محسوب می شود و با توجه به امکان ورود به 26 کشور اروپایی  درخواست زیادی در طول سال برای اخذ آن داده می شود

با توجه به همین توضیحات مختصر میتوان نتیجه گرفت اخذ این ویزا به نسبت دشوار است ، کشورهای عضو این پیمان ملزم به رعایت قوانین هستند و با توجه به تعدد درخواست ها نمیتوانند بی ملاحظه اقدام کرده و سیل عظیمی از جمعیت را به کشورشان سرازیر نمایند ، از طرفی درخواست های زیادی که علی الخصوص از کشورهای جهان سوم و با اقتصاد ضعیف تر جهت پناهندگی به کشورهای این حوزه ارائه میگردد با تبعات خاص خود ، اخذ این ویزا را برای این کشورها به مراتب سخت تر می کند . روابط سیاسی و اقتصادی دلیل دیگری برتعداد ویزاهای صادر شده است.

درست است که صدور ویزا در نهایت وابسته به کنسول کشورمطبوع می باشد و هیچ تضمینی برای آن وجود ندارد اما می توانیم با رعایت تمام آیتم ها و قوانین و دقت بیشتر به جزییات ، شانس صدور ویزا را برای خود و دیگران بالا ببریم

در این راستا با استفاده از تجربیات خود و با مسئولیت پذیری و توجه به کلیه جزییات در تمام مراحل اخذ ویزا همراه شما بوده  و تمام تلاش خود را در این امر مینماید و در پاس اطمینان و انتخاب شما عزیزیان ، در صورت عدم دریافت ویزا کلیه های هزینه های پرداختی شما  به آژانس را عودت می دهد تا بدانید به توانایی خود اطمینان داشته و از هیچ کوششی دریغ نمیکنیم وحتی در این مرحله همراهتان خواهیم بود .

ویزا-شینگن-ارزان-چگونه-ویزا-شینگن-بگیرم؟

نکات اصلی ویزای شینگن

هزینه درخواست ویزای شینگن  80 یورو  برای بزرگسالان  و 40 یورو برای کودکان 6 تا 12 سال ( این هزینه نقدا و به ارز یورو به سفارت پرداخت میگردد ) با توجه به برونسپاری خدمات وقت سفارت ، تحویل مدارک و انگشت نگاری به شرکت های مختلف ازقبیل  ,Bls  , Vfs global , ckgsir و… مبالغی بابت کارمزد ارائه این خدمات به همراه مالیات ارزش افزوده توسط شرکت های مذکور دریافت میگردد  که در سایت رسمی سفارت و شرکت کارگزار آن اعلام گردیده است .

فرصت زمانی درخواست ویزای شینگن از 15 روز کاری  تا حد اکثر 6 ماه تقویمی امکان ثبت درخواست ویزای شینگن به صورت آنلاین برای کشورهای عضوامکان صدور ویزای بلندمدت 5 ساله برای مسافرین کثیر السفر حوزه شینگن تکمیل فرم مخصوص درخواست ویزای شنگن برای هرشخص جداگانه، کاملا خوان وعموما به زبان انگلیسی در تکمیل این فرم بسیار دقت نمایید و به خاطر داشته باشید در کادر امضا مکان و تاریخ امضا که همان مکان و تاریخ وقت سفارت است درج گردد .

بیمه‌ی مسافرتی برای متقاضیان ویزا شنگن اجباری بوده و باید کل زمان سفر را با حداقل پوشش  50000 یورو تضمین نماید .

بیمه مسافرتی باید متناسب با سفر بوده و درصورت درخواست ویزای مولتی ، بیمه مولتی ارائه گردد در فرم ویزا متقاضی آگاهی خودرا به لزوم بیمه خدمات درمانی سفر مناسب و کافی برای اولین سفر و نیز سفرهای بعدی خود اعلام میکند

پاسپورت متقاضی باید امضا شده بوده و تا حد اقل 90 روز از تاریخ خروج از حوزه شنگن اعتبار داشته باشد

کپی صفحه اول پاسپورت و کپی ویزاهای شنگن )با مهرهای ورود و خروج( ، انگلیس یا آمریکا

دو قطعه عکس 3.4*4.5  مربوط به 6 ماه اخیر که تغییر محسوسی نداشته و با عکس پاسپورت متفاوت باشد

ترجمه رسمی تمامی صفحات شناسنامه

 ارائه تمکن مالی مناسب به ارز یورو به همراه صورتحساب 3 یا 6 ماهه به زبان لاتین

گردش حساب و تمکن مالی بیشترین تاثیر را در اخذ ویزا دارند. حتما قبل از صدور با کارشناس خود مشورت کنید .

رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما که باید با تاریخ اقامت‌ شما در حوزه شنگن منطبق باشد.

 برای افسران ویزا فقط این نکته اهمیت دارد که وضعیت اقامت شما در کشورتان به چه شکل است ، اینکه در طول سفرهیچ مشکل مالی نخواهید داشت و پس از اتمام مدت زمان اقامت‌تان در حوزه شنگن حتما  از این حوزه خارج شده به کشورخود بازمیگردید . پس لزومی به ارائه سند ملکی نیست اما  سند ملکی، اجاره‌نامه و یا حتی قولنامه می‌تواند وضعیت اقامت شما در کشور محل اقامتتان را نشان دهد و هر مدرک دیگری که با توجه به شرایط شما دلیلی بر اثبات این امر باشد قابل ارائه خواهد بود . حتما با کارشناس خود بررسی نمائید .

 محل اقامت ‌تان در حوزه شنگن میتواند  واچر هتل ، یا مدارک مربوط به محل اقامت میزبان‌ شما  باشد.

یک دعوتنامه خوب علی الخصوص از اقوام درجه یک میتواند شانس شما را بسیار بالا ببرد

مدارک شغلی خود را از قبل محیا کنید .

  • کارمندانی که قصد سفر به منطقه شینگن را دارند، باید از محل کار خود یک گواهی اشتغال به کار ارائه کنند. سمت شغلی کارمند، حقوق و دستمزد ایشان، تاریخ شروع به کار، مدت زمان مرخصی و موافقت با مرخصی ایشان و اطلاعات کارفرما حتما باید در این نامه ذکر شود. (کارمندان دولتی باید فیش حقوقی ۲ ماه آخر خود را به همراه اصل و ترجمه حکم کارگزینی ارائه کنند )  و سوابق بیمه مرتبط

  • خویش فرمایان باید اصل و ترجمه جواز کسب و یا گواهی ثبت شرکت خود و برگه های مربوط به پرداخت مالیات و سوابق بیمه ای را ارائه کنند.

  • دانش آموزان باید گواهی اشتغال به تحصیل و یا نامه ثبت نام در دانشگاه و مدرسه ارائه کنند. در متن گواهی اشتغال به تحصیل حتما باید مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی، موافقت با مرخصی شما از تحصیل و مدت زمان مرخصی ذکر شود.

  • ارائه نامه بازنشستگی از سازمان بازنشستگان به همراه فیش حقوقی ۲ ماهه آخر.

  • ارائه سند ازدواج به همراه گواهی اشتغال به کار همسر. (بیکاران و خانه‌داران تحت تکفل کسانی که تمامی مدارک ویزای شینگن را دارند، می‌توانند درخواست دهند )

 

 

مدارک و مبالغ مذکور میبایست در هنگام ارائه درخواست ویزا توسط شخص متقاضی به باجه تحویل داده شود .

پس اگر تجربه، دقت و فرصت کافی برای تکمیل مدارکتان را دارید میتوانید شخصا و راسا نسبت به اخذ ویزای خود اقدام نمایید .

درصورت تمایل کارشناسان متعهد  کوشاگشت با تجربه و  دقت بالا  در تمام مراحل درخواست ویزا درکنارتان بوده و با توجه به نکات مهم نسبت به جمع آوری و تکمیل صحیح مدارک شما را همراهی میکنند ، هدف ما قبل از دریافت هزینه از شما ، جذب یک مشتری ثابت ازطریق ثبت یک خاطره شیرین وخوشایند در بهترین سفرتان میباشد ، فلذا با ایمان به تعهد و توانایی کارشناسانمان با کوشش و دقت حداکثری ، تضمین عودت صد در صد وجه پرداختی شما به آژانس را درصورت عدم دریافت ویزا میدهیم و میخواهیم ما را در تمام لحظات سفرتان همراه بدانید .